דיקור סיני הפרשות וגינליות

הפרשות וגינליות הן בעיה הנפוצה בקרב נשים רבות, פרט לתחושת אי הנוחות הנגרמת עקב בעיה אינטימית זו, ישנם הגרד, הריח והכאבים, שלא לדבר על תחושת המבוכה במיטה עם בן או בת הזוג...
ביכולתה של הרפואה הסינית לטפל ביעילות בהפרשות וגינליות, ולאפשר חזרה לאיכות חיים טובה של המטופלת, ללא תרופות או כימיקלים מיותרים, והכי חשוב- לטפל בבעיה מן השורש.

 

דיקור סיני הפרשות וגינליות

מהן הפרשות וגינליות?

​​ברפואה הקונבנציונלית הפרשות וגינליות הינן ביטוי נפוץ לדלקת. הגורמים הנפוצים לדלקות בנרתיק הם זיהומים שנגרמים על ידי פטריות, חיידקים ונגיפים.

​כ-75% מן הנשים עלולות לסבול מזיהום פטרייתי בפות ובנרתיק, במרבית המקרים מדובר בקנדידה אלביקנס, פטריה אשר באופן רגיל מצויה ברקמות נוספות כמו חלל הפה, הגרון, והמעי.

 

גורמים שונים דוגמת סכרת, השמנת יתר הנובעת מהרגלי אכילה לקויים, טיפול אנטיביוטי ממושך, שימוש בתרופות סטרואידליות ועוד מעלים את הסיכון ללקות בזיהום פטרייתי מסוג זה.

בשונה מזיהום פטרייתי,ייתכן גם זיהום חיידקי בנרתיק, לרוב, זיהומים חיידקיים נגרמים עקב קיום יחסי מין בלתי מוגנים.
ישנם זיהומים חיידקיים מסוגים שונים דוגמת וגינוזיס חיידקי, ניזריה גונוריאה, כלמידיה טרכומטיס ועוד,  וייתכן שלא לכולם יהיו תסמינים גלויים ונראים לעין. זיהומים אלו יתבטאו בהפרשות וגינאליות בצבעים שונים וסימנים נוספים, בהתאם לסוג הזיהום, משכו וחומרתו.
נוסף לזיהומים אלו, ישנם גם זיהומים נגיפיים העלולים לגרום להפרשות וגינליות דוגמת הרפס סימפלקס ונגיף הפפילומה (HPV), אשר מועברים בהדבקה ביחסי מין.


הטיפול בהפרשות וגינליות ברפואה הסינית
ברפואה הסינית ההפרשות הוגינליות מוגדרות כ"מחלות מתחת לחגורה" (Dai Xia). הן משתנות בהתאם למהלך חייה של האישה, בהתאם לשלב בו היא נמצאת במחזור החודשי שלה (לפני או לאחר הביוץ), ובהתאם לרמת הפריון שלה (רמת הפריון יורדת עם התקרבותה לגיל המעבר)
בעיני הרפואה הסינית, הפרשות וגינליות הן ביטוי ללחות עכורה המצטברת ונתקעת בפלג הגוף התחתון, ומתבטאת בעיקר בגרד אך גם בסימנים נוספים , בהתאם לחולשת איברים מסוימים בגופה של  כל אישה (טחול, כליות, כבד, ועוד), מרכיבי התזונה היומיומיים של והרגלי התזונה שלה, מחלות רקע, הרגליה המיניים ועוד.
על מנת לטפל בהפרשות וגינליות באופן מיטבי, הטיפול הסיני כולל תשאול מקדים ומפורט על הבעיה. לרוב, הטיפול משלב דיקור סיני יחד עם נטילה של צמחי מרפא ותפריט תזונה סינית, המותאמים באופן אישי לכל מטופלת.
הטיפול בהפרשות וגינליות נמצא יעיל מאוד במקרים רבים בקליניקה, ותוך שבועות בודדים כבר ניתן להבחין בשיפור במצב, על מנת להשיב את המטופלת למסלול חייה הרגיל.


רוצה לדעת עוד על הטיפול בהפרשות וגינליות?
יש לך שאלה? השאירי פרטים ואחזור בהקדם:

Thanks! Message sent.