דיקור סיני הריון ולידה

דיקור סיני הריון ולידה

התהליך היפהפה של יצירת חיים חדשים בעידן המודרני מפגיש לעיתים קרובות את בני הזוג עם קשיים בדרך ללידה המיוחלת, ובלא מעט קשיים גם אחריה, עם הגעתו של התינוק החדש אל העולם.

הריון הוא דבר יפה ומופלא, בכל יום ושעה תינוקך הולך ומתפתח, עד לצאתו אל אויר העולם, אך עד שזה יקרה, ייתכן ותפגשי במהלך ההריון  תופעות רפואיות שונות אשר הרפואה הסינית יכולה לסייע בהקלתם באופן משמעותי, לצד הטיפול הקונבנציונלי.

 

חשוב להדגיש כי ניתן לטפל בנשים בהריון ברפואה סינית (דיקור סיני, צמחי מרפא, שיאצו וכו') או שיטות אחרות ברפואה משלימה (דוגמת רפלקסולוגיה) ולסייע רבות לכל אישה במהלך שבועות ההריון, ובתנאי שהטיפול הניתן הוא מקצועי וניתן על ידי מטפל מיומן ומנוסה, בהתאמה אישית למצבה הרפואי של המטופלת. 

הריון הוא תקופה בה את וגופך צריכים להסתגל לשינויים רבים שקורים בו בכל יום. לרפואה הסינית כלים יעילים לחיזוק גופך לפני ההריון, על מנת שבמהלכו תוכלי להרגיש יציבה ובטוחה, ולאפשר לך איכות חיים טובה גם במהלך ההריון. 
 

גם על פי הרפואה הסינית תשעת חודשי ההריון מתחלקים לשלושה טרימסטרים, במהלכם פועל גופך על מנת לספק לתינוקך את כל הדרוש לו לקראת הלידה. הטיפול נתכתב עם כל טרימסטר ונסייע לך להתחזק ולהרגיש טוב לכל אורכו.
 

הידע והנסיון הרב שנצברו ברפואה הסינית במשך אלפי שנים, מאפשרים טיפול טבעי בתופעות שונות העלולות להופיע במהלך ההריון כמו בחילות, הקאות, בצקות, כאבי בטן וצרבות, סחרחורות, כאבי ראש, דלקות בדרכי השתן ועוד.
 

הטיפול הניתן הוא טיפול המותאם אישית לכל מטופלת, תוך התחשבות במצבה הרגשי, הפיזי, ושלב ההריון בו היא מצויה. לאחר תשאול מפורט של האם הטיפול כולל רפלקסולוגיה (להרגעה והפגת מתחים וטיפול בבצקות, השקטת עובר וכו'), דיקור סיני, נטילת מרשם של צמחי מרפא לטיפול בתופעות שצוינו מעלה, והמלצות על תפריט תזונתי המומלץ לחיזוק האם והעובר.
 

בהריון? לקראת לידה? יש לך שאלה?
ליצירת קשר השאירי פרטים ואשמח לחזור אלייך בהקדם

Thanks! Message sent.