גוואשה

גוואשה הינה טכניקה נוספת בה אנו נעזרים בטיפול בקליניקה, משמעות שמה הוא "שפשוף לשם הוצאת רעילות" (Gua- לשפשף, לחכך, Sha- דחיסה של דם על פני העור).
עיקר הטכניקה הוא שימוש בכלי פשוט בעל צורה מלבנית העשוי מקרן אייל מלוטשת, על גבי העור בתנועות קצובות באיזור המיועד לטיפול.
לרוב, מורחים את מקום הטיפול בשמן על מנת לאפשר מגע נעים יותר של הגוואשה על פני העור.

טיפול בגוואשה

הטיפול בגוואשה נועד להקל על מגוון בעיות וכאבים מקומיים באיזורים שונים בגוף, ולעודד סירקולציה תקינה של דם לרקמות והאיברים שנמצאים תחת איזור הטיפול. השינוי בתחושת הכאב, בנוקשות האיזור ובתנועתיות מורגשת באופן מיידי כבר במהלך הטיפול.
מאחר ופעולת הגוואשה מחקה הזעה בגוף, היא בעצם דומה להליך המטבולי של ההזעה, בו ניטריטים מגיעים לרקמות והפסולת המטבולית מסולקת.
 

הגוואשה היא טכניקה פשוטה לאיזון הגוף, וככזו היא מאפשרת למטופל הסובל מהרבה קור להתחמם, ולסובל מחום רב להתקרר, באופן פשוט ומיידי.
בסופו של הטיפול בגוואשה, ייתכן ויופיעו באיזור הטיפול נקודות אדומות, וחשוב שלא לחשוף את האיזור שטופל לרוח, קור או שמש ישירה, מומלץ להתעטף עם צעיף או שמיכה עד להירגעות האיזור.יש לכם שאלה? מעוניינים להתייעץ? לחצו כאן ואשמח לשוב אליכם בהקדם
 
 
 

 

כתובת ויצירת קשר:

קליניקה ברמת גן- אלישיב 12

קליניקה בהוד השרון- אפק 10

טלפון - 052-3620172

מייל - oren.rachmany@gmail.com

עוד באתר

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

הקליניקה

כל התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם רופא מומחה (MD).

הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש . לקריאת מדיניות פרטיות באתר.

© 2012 כל הזכויות שמורות לאורן רחמני "אורן - רפואה משלימה מהשורש" . אסורה העתקת טקסטים, תמונות או כל תוכן מהאתר ללא רשות מפורשת בכתב מבעל האתר, המפר הוראה זו חשוף לתביעה משפטית.