דיקור סיני אלרגיה עונתית

אלרגיה עונתית הינה בעיה הנובעת מחוסר איזון של המערכת החיסונית בגוף. סימניה העיקריים של האלרגיה העונתית הם נזלת צמיגית מרובה ושקופה, גרד באף, התעטשויות רבות, עיניים אדומות ומגרדות, רגישות לרוח ורגישות עודפת לחילופי אקלים.
הטיפול באלרגיה עונתית הוא טיפול הניתן בעיקר בתקופת ההפוגה, לפני עונת מעבר, כאשר יש לחזק את המערכת החיסונית בגוף על מנת שיתמודד עם החשיפה לאלרגנים בצורה טובה יותר. מעבר לכך, בזמן עונת המעבר או התקפי האלרגיה ניתן טיפול תומך על מנת לקצר את זמן ההתקף ועצימותו.

כחלק מן הטיפול המונע יש לשים דגש על הקטנת החשיפה לגורמים אליהם רגיש המטופל כגון עצי הדר, עצי זית, שטיחים וחללים שאינם מאווררים, ומקומות בהם עלולה להימצא קרדית אבק הבית.

באבחון אלרגיות ברפואה הסינית נבדוק באמצעות תשאול, דופק ולשון את מצב האיברים בגוף ונחליט אילו איברים יש לחזק על מנת לסייע לגוף בפעילות המערכת החיסונית שלו.

 

דיקור סיני אלרגיה עונתית

 

אם הנכם סובלים מאלרגיה עונתית איכות חייכם נפגעת. ולרפואה הסינית כלים יעילים לטיפול ארוך טווח בבעיה שלכם, חיזוק הגוף בעת שגרה וטיפול בבעיה בזמן התקף עשויה לצמצם משמעותית את תדירות ההתקפים ועוצמת הביטוי שלהם.

הטיפול באלרגיה עונתית משלב דיקור סיני וצמחי מרפא יחד עם רפלקסולוגיה בהתאמה אישית לכל אחד ואחת, להשגת תוצאות מירביות.רוצה לדעת עוד על הטיפול באלרגיה עונתית? יש לך שאלה?
ליצירת קשר השאר פרטים ואשוב בהקדם:

 

 

 

 

 

 

Thanks! Message sent.