יום של גבולות

המפגשים בקליניקה מזמנים לי מפגשים מעוררי השראה עם מטופלות ומטופלים שבוחרים לעשות איתי דרך, לעבור תהליך, ועל זה אני מוקיר תודה. היום היה יום של מתכת, המילים פרידה וגבולות חזרו על עצמן בצורות שונות בהקשרים שונים, איפה לשחרר את מה שכבר לא נחוץ במעגל החיים שלנו ואיפה לעבות ולחזק את המעטפת שלנו כדי לשמור על מה שיש, על מי שיש בחיינו. לפעמים הטיפול מאפשר התבוננות בגבולות של חיינו, להבין עד כמה הם גמישים (או עד כמה לא) ולהיות מודעים להם. להרגיש מה קורה כשמשהו חודר דרכם, לא משנה אם זה וירוס או מילה לא נעימה, ומחולל תגובה בצורת סימפטום פיזי או רגש לא נעים. מה אז? עבודה במגע במהלך הטיפול יכולה לחבר את המטופל לגבולות הפיזיים שלו, לקשור את הקצווות שאולי נפרמו קצת בהליכה היומיומית ולהחזיר לו את התחושה בגוף. להזכיר לו בצורה הכי מוחשית שיש לו גבולות ששומרים עליו כל העת, עוטפים אותו.

להזכיר לו איפה הוא נגמר ואיפה האחר מתחיל. ולפעמים- רק זה, זה המון.

#גבולות #רפואהסינית #קליניקה #מתכת #טיפול #מגע

32 צפיות0 תגובות

כתובת ויצירת קשר:

קליניקה ברמת גן- אלישיב 12

קליניקה בהוד השרון- אפק 10

טלפון - 052-3620172

מייל - oren.rachmany@gmail.com

עוד באתר

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

הקליניקה

כל התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם רופא מומחה (MD).

הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש . לקריאת מדיניות פרטיות באתר.

© 2012 כל הזכויות שמורות לאורן רחמני "אורן - רפואה משלימה מהשורש" . אסורה העתקת טקסטים, תמונות או כל תוכן מהאתר ללא רשות מפורשת בכתב מבעל האתר, המפר הוראה זו חשוף לתביעה משפטית.