דיקור סיני מזרז משמעותית

את תהליך ריפוי הפציאליס

פציאליס היא בעיה הנגרמת כתוצאה מהפרעה בתפקוד ההולכה העצבית של עצב הפנים. כתוצאה מפגיעה זו נפגע עצבוב שרירי הפנים בצד של העצב הפגוע ומתח שרירי הפנים בצד זה יורד. לרוב גורמת הפגיעה להחלקת שרירי המצח, צניחה של הגבה וצניחה של העפעף התחתון כך שבזמן עצימת עיניים העין אינה נסגרת לחלוטין. 

 

האדם הלוקה בפציאליס לא יוכל להפעיל שרירים בצד אחד של הפנים, אינו יכול לחייך ולעיתים יסבול גם מהפרעות בדיבור ויתקשה בסגירת העפעף.

פציאליס אינה מחלה מסכנת חיים ולרוב אינה כואבת, אך למטופל נגרמת אי נוחות מאוד גדולה ביחסיו החברתיים, פגיעה באיכות חייו ובדימויו העצמי.

באמצעות טיפול בדיקור סיני ניתן לשפר משמעותית את סיכויי ההחלמה מפציאליס אך חשוב מאוד (!) לטפל כמה שיותר מהר בסמוך למועד בו אירע ההתקף עצמו.

מהי פציאליס ומה אפשר לעשות כדי לטפל בה?

שמי אורן רחמני

מטפל ברפואה סינית ורפלקסולוגיה, ואני מזמין אותך לטפל במה שכואב לך באופן טבעי ושלם, כדי לחיות טוב יותר. פשוט כך.

ביחד, נקשיב לך וגופך, ונתאים עבורך את הדרך הטבעית והנכונה כדי להרגיש טוב יותר- בתנועה, נשימה, תזונה, דיקור סיני, רפלקסולוגיה או צמחי מרפא סיניים.

 

רוצה להתייעץ איתי?

כתובת הקליניקה:

נגבה 52 רמת גן

להתייעצות, תיאום פגישה או פרטים נוספים או תיאום פגישה התקשרו:

 

052-3620172 (אורן ) 

או השאירו פרטיכם כאן ואשוב בהקדם:

הודעתך נשלחה

על הטיפול בקליניקה

טיפול "אחד על אחד"

להגיע לטיפול שרואה אותך באמת, תוך מתן תשומת לב מלאה, יחס אישי והקשבה למטופל בתהליך הריפוי.

טיפול שממשיך איתך

לגישתי, טיפול טוב הוא טיפול שממשיך איתך גם אחרי שיצאת מהקליניקה, הדרכה שמעניקה למטופל כלים לטפל בעצמו בתהליך הריפוי, גם בין פגישה אחת לשניה וגם עם תום תקופת הטיפול.

טיפול מהשורש

טיפול מהשורש (ולא הענף) דרך תהליך של התבוננות ושיקוף, ניתן לזהות את שורש הכאב ולעבוד איתו, להניע את מה שכואב או לפחות להגיע אליו.

טיפול "עגול"

בטיפול נתבונן יחד בנקודות חיוניות לתהליך הריפוי מתוך מכלול הפרטים שעולים בשיחת האבחון, ונעבוד איתן בתהליך הריפוי.

מטופלים מספרים

 כל התכנים המופיעים בעמוד זה נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם רופא מומחה (MD).